Klima Yorum ve Şikayetleri Klima Tavsiyeleri En Ucuz Klima
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Arkadaşına email göndererek paylaş

Klima Fiyatları Ekim Ayı Klima Kampanya Fırsatı - İndirimler

Ayın Klima Kampanyaları İndirimler

En Ucuz Klima Fiyatları – Klima Fiyat Listesi ve Klima Kampanyaları

A Enerji Sınıfı R410A gazlı, çevre dostu Mitsubishi Klima Kampanya detayları hakkında bilgi almak için www.iklimplus.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir veya 444 1 156 Çağrı Merkezimizden Satış Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

İklim Plus Klima

İKLİM PLUS KLİMA'DAN AYIN FIRSATI

Mitsubishi duvar tipi klimalar peşin fiyatına Axess'e özel 12 taksitle İklimsa bayilerinde sizi bekliyor. İklimsa güvencesiyle sahip olabileceğiniz 11942 Btu/h soğutma kapasitesi ve 13648 Btu/h ısıtma kapasitesine sahip Mitsubishi klimalar, R410 gazlı ve A sınıfıdır. Enerjiden tasarruf ederken çevreye duyarlı bir sistemle çalışan bu klimalar inverter özelliğini de taşımaktadır. Mitsubishi inverter klimanıza uygun fiyatlarla kavuşmak ve ayın fırsatından yararlanmak için siz de İklimsa bayilerine gelin, siz de evinizin tertemiz havasını içinize çekme şansı yakalayın.Mitsubishi Klima Kampanya Fiyatları

Mitsubishi Kasım 2012 Klima Kampanyasıiklimsa'nın indirim kampanyası sayesinde, A Sınıfı Mitsubishi DXK09Z4-S Klima için yaklaşık 588 TL indirimden faydalanırken, axess kredi kartı ile peşin fiyatına 12 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Maximum enerji tasarrufu ve yüksek performans sunan DXK09Z4-S modeline 142 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilmeniz mümkün. Hemen Mitsubishi Klima Bayilerinden birini arayın fırsatı kaçırmayın.

Mitsubishi Klima peşin fiyatına 12 taksit kampanya dahilinde sahip olabilmeniz mümkün.

Kampanya Detayları

Mitsubishi Klima Kampanya ile Axess'e özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatı. Bu Kampanya ve diğer klima kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi için İklim Plus Klima Mitsubishi yetkili satıcılarını 444 1 156 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Size en yakın İklim Plus klima bayileri.

 

Sharp Klima Kampanya Fiyatları

Sharp Kasım 2012 Klima Kampanyası İklimsa'nın indirim uygulanan ürünlerinden bir diğeri Sharp AY-AP21KR A Sınıfı Klima. Kampanya dahilinde sadece 159 TL'den başlayan taksitlerle sahip olabilmeniz mümkün. Sharp Klima Bayilerinden birini arayarak fırsattan yararlanabilirsiniz.

Sharp Klima peşin fiyatına 12 taksit kampanya dahilinde satın alabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Sharp Klima Kampanya ile Axess'e özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatı. Bu Kampanya ve diğer klima kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi için İklim Plus Klima Sharp yetkili satıcılarını 444 1 156 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Size en yakın İklim Plus klima bayileri.

 

General Klima Kampanyası

General Kasım 2012 Klima Kampanyası R410A soğutucu gazı teknolojili, maximum enerji tasarrufu ve yüksek performans sunan bu ürüne yeni iklimsa kampanyası dahilinde ayda sadece 195 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilirisiniz. Hemen General Klima Bayilerinden birini arayın fırsatı kaçırmayın.

General Klima peşin fiyatına 12 taksit kampanya dahilinde sahip olabilmeniz mümkün.

Kampanya Detayları

General Klima Kampanya ile Axess'e özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatı. Bu Kampanya ve diğer klima kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi için İklim Plus klima General yetkili satıcılarını 444 1 156 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Size en yakın İklim Plus klima bayileri.

 

Sigma Klima Kampanya Fiyatları

Kalite klimayı ucuza arayanların tercihlerinden biri olan Sigma SGM09DMB A Sınıfı Klima, Plazma ve bio filtre, Uyku modu, Otomatik yeniden başlama, Led Ekran ve R410A soğutucu gazı teknolojisi bulunan bu ürünü ayda sadece 92 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hemen Sigma Klima Bayilerinden birine uğrayın, fırsatı kaçırmayın.

Sigma Kasım 2012 Klima Kampanyası
Sigma Klima peşin fiyatına 12 taksit kampanya dahilinde sahip olabilmeniz mümkün.

Kampanya Detayları

Sigma Klima Kampanya ile Axess'e özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatı. Bu Kampanya ve diğer klima kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi için İklim Plus Klima Sigma yetkili satıcılarını 444 1 156 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Size en yakın İklim Plus klima bayileri.

 

Tronic Klima Kampanyası

Her bütçeye uygun klima fiyatları sunan Tronic Klima A Sınıfı TRK-09-HR2 modeli peşin fiyatına 12 taksit kampanyası dahilinde. R410A soğutucu akışkanı, Aktif Karbon Filtresi, Uyku Modu, Otomatik Yeniden Başlama, Led Ekran gibi üstün özellikleri taşıyan klimaya sadece 80 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hemen Tronic Klima Bayilerinden birini arayın fırsatı kaçırmayın.

Tronic Klima Kampanya
Tronic Klima peşin fiyatına 12 taksit kampanya dahilinde sahip olabilmeniz mümkün.

Kampanya Detayları

Tronic Klima Kampanya ile Axess'e özel peşin fiyatına 12 taksit fırsatı. Bu Kampanya ve diğer klima kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi için İklim Plus Klima Tronic yetkili satıcılarını 444 1 156 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Size en yakın İklim Plus klima bayileri.

 

Beko Klima Kampanyası

Haziran ayına özel Beko Klima Kampanyaları ve Klima Kampanya Fiyatları aşağıdaki gibidir. Beko Klimaları 151 TL'den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hemen Beko Klima Bayilerinden birini arayın veya uğrayın, fırsatı kaçırmayın.

Beko Klima Kampanya
Beko Klima peşin fiyatına 2 taksit kampanya dahilinde sahip olabilmeniz mümkün. Kampanya dahilindeki modeller: 7685 D, 9500 D, 9600 D, CAS 13304 DA Kaset Tipi Klima kampanyaları
 
Haziran Ayı Klima Kampanya Fırsatı, İndirimler - Temmuz ayı klima kampanya fırsatları, duyurular, indirimler ve fırsatlar

Mitsubishi Klima

Günün Videosu

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Kıbrıs Otelleri
Klima Kampanyaları Tanıtım Videosu izleyebilmek için Flash Player kurunuz

Mitsubishi Klima Kampanya

Mitsubishi Klima

Carrier Klima

Carrier Klima

Son Yorum ve Şikayetler

 • şinasi harput
  arkadaşlar merhaba baymak 12000 btu lik klimasını aldım 2 yıl önce 7 yıl garantisi var iç dış çok şükür bi sıkıntı çıkmadı kaliteli bi marka piyasadak... Devamı
  Perşembe, 19 Kasım 2015
 • serhat
  arkadaşlar bir aydır daylux sezonsal inverter 22000 btu kullanmaktayım. memnunum. Devamı
  Perşembe, 19 Kasım 2015
 • Canip
  Merhabalar efendim. oturma odamıza klima alacağım ancak kaç btu olması konusunda değerli görüşlerinizin rica edeceğim. Oda yüksekliği 2.60 duvarlar 4.... Devamı
  Cuma, 06 Kasım 2015

Kimler çevirimiçi

Şu anda 22 konuk çevrimiçi
Toshiba Klima Kampanyaları

Mitsubishi Klima Kampanya

Mitsubishi Klimalar

Web Tasarım Firmaları

Web Tasarım Firmaları

Tüketicinin Dikkatine

Klima Alırken Dikkat Edilecek Hususlar
Klima alımında, kapasitesinin ve kurulacağı yerin seçiminde mutlaka bir uzmandan yardım alınmalıdır.


Klima Kullanımı İle İlgili Tavsiyeler
Emniyet amacıyla, uzun süre kullanılmayacağı zaman devre kesiciyi kapatın. Harici montaj zemininde periyodik olarak aşınma kontrolü ...


Klima Hesabı Nasıl Yapılır
Klima Hesabını kendi kendinize yapmanız tam olarak doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlamayacak olsada sitemizde örnek olarak basit ayrıntılarla klima hesabı anlatılmıştır.

Anket

Hangi Klima Markasını Tercih Edersiniz?
 

Davlumbaz Klima

Davlumbaz Klima

Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezleri

İklimsa Bakırköy
R410 Gazlı A sınıfı modeller yüksek performanslı klimalar en uygun fiyatlar ve ücretsiz keşif ve montaj hizmetiyle İklim Plus Klima'da
www.iklimplus.com.tr

En Ucuz A Sınıfı İnverter Klimalar
Ücretsiz keşif ve montaj hizmeti, Çevre dostu A enerji sınıfı klimaların teknik detaylar ve fiyatlar.
www.klimahome.com

İklimsa Kavacık
Ücretsiz keşif hizmeti iklimsa yetkili satış ve servis merkezi A sınıfı ürünler.
www.kavacikiklimsa.com

İklimsa İzmit Eski Garajlar
iklimsa İzmit Yetkili Satış ve Servis Merkezi
www.iklimsaisiteknik.com

İklimsa Kasımpaşa
iklimsa Kasımpaşa Yetkili Satış ve Servis Merkezi
www.calikklima.com

Reklam ver
Bu alana reklam vermek için bizimle iletişime geçiniz
info@klimakampanyalari.com

Sigma Klima Kampanyası

Sigma Klima Kampanyası

Seo

Seo Fiyatları

En Popüler İnverter Klima

Mitsubishi DXK12Z3-S İnverter Klima
Mitsubishi DXK12Z3-S İnverter Klima
Ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı, çevreye duyarlı, enerji tüketimi az ancak enerji verimi yüksek olduğundan küresel ısınmaya karşı önemli bir çözüm oluşturur.

İnverter Klima

En Popüler Duvar Tipi Klima

En Popüler Duvar Tipi Klima Sharp İnverter AY-XP12FR/LSR
Sharp AY-XP12FR/LSR
Soğutma sisteminde kullanılan R410A gazının az enerji tüketimi ve tüksek verimlilik sağlayan özelliği sayesinde Sharp klimalar, küresel ısınmaya karşı ve çevreye duyarlıdır


En Popüler Salon Tipi Klima

Sigma KlimaSigma Salon Tipi SGM45STB Klima

Tutumlu ve çevre dostu yeni Sigma klimalar R410A soğutucu gaz ve Inverter çalışma özellikleriyle sadece İklimsa'larda


En Popüler Kaset Tipi Klima

En Popüler Kaset Tipi Klima
Konforlu hava akımı ve kanal bağlantısı açıklığı özelliği ile 42.650 Btu/h soğutma ve 47.768 Btu/h ısıtma kapasiteli AUHA45LATX General inverter kaset tipi klima.


En Popüler Kanal Tipi Klima

En Popüler General Kanal Tipi Klima
General Kanal Tipi ARG45UUANZ Klima
Konforlu hava akımı ve kanal bağlantısı açıklığı özelliği ile 42.650 Btu/h soğutma ve 47.768 Btu/h ısıtma kapasiteli ARG45UUANZ General kanallı tip klima.